Podstawowe zasady i dobre rady


Jak się ze mną skontaktować?

Podstawowe zasady i dobre rady :)

 
 

             +48 600 43.11.70 (T-mobile)
                                           Telefonów nigdy nie lubiłem
, nie lubię i raczej nie polubię. Są dla mnie przykrą koniecznością. W ich obecności czuję się skrępowany i nierzadko podskakuję nerwowo na dźwięk dzwonka. Drażnią mnie ludzie godzinami gadający przez to urządzenie. Do połowy września miałem telefon stacjonarny w tepsie, ale z niego zrezygnowałem (zob. ranking najgorszych firm). Jeśli jednak zajdzie taka konieczność, a sprawy nie da się załatwić przez internet, proszę dzwonić w godzinach 8:30-22:00. Nie odpowiadam na sms-y. Nie odbieram telefonów za granicą. Nie rozmawiam z osobami, które się nie przedstawiają z imienia i nazwiska. I bardzo proszę panią, która cały czas myli mnie z dentystą, żeby dała mi już święty spokój. Ja jestem doktorem socjologii, a nie medycyny.

 

   

radoslaw.zenderowski@gmail.com

względnie:

zenderowski@seznam.cz

radek-zenderowski@wp.pl

 

Pocztę elektroniczną odbieram stosunkowo często. Staram się ją sprawdzać codziennie i na bieżąco udzielać odpowiedzi. Wyjątek stanowią dni pracy na uczelni (zob. plan zajęć) oraz inne wyjazdy z domu. W przypadku kilkudniowych wyjazdów postaram się o nich informować na pierwszej stronie. W żadnym wypadku nie odpowiadam na listy nie podpisane z imienia i nazwiska. W miarę możliwości proszę starać się pisać listy krótkie i treściwe, a także unikać przesyłania dziwnych załączników, których z zasady nie otwieram. I z tego miejsca bardzo proszę firmę, która podłączyła mnie do internetu, żeby łącze było bardziej stabilne, a szybkość połączenia nie zależała od stanu pogody.

 

              ul. Limanowskiego 3 m. 6
                              PL 43-400 Cieszyn


W ostateczności można zawsze napisać list i wysłać go konwencjonalną pocztą. Jeśli chodzi o sprawę służbową, proszę do środka włożyć zaadresowaną do siebie kopertę wraz ze znaczkiem. Odpiszę na pewno. Raczej nie wysyłać listów poleconych, gdyż mieszkam na IV piętrze bez windy, co raczej listonoszowi nie sprawia przyjemności.

 

Zobacz kto do mnie napisał

 

 

A poza tym zawsze można pogadać osobiście. W czasie pracy niestety nie zawsze jest to możliwe. Zbyt mało czasu i zbyt dużo osób usiłujących o coś zapytać, coś załatwić, o czymś po prostu porozmawiać. Bardzo mi z tego powodu przykro, ale niestety nie rozerwę się (na razie przynajmniej). Najwięcej czasu mam w tygodniu poza godzinami pracy oraz na wakacjach i różnych wyjazdach turystycznych.

 

Dane osobowe do różnych zeznań, oświadczeń itp.

 

 

Strona główna