Ranking firm i instytucji
  Ranking firm i instytucji    
 

Najlepsze firmy i instytucje

Z prawdziwą przyjemnością przedstawiam listę firm i instytucji, które zaimponowały mi swoim profesjonalizmem i życzliwością. Mam nadzieję, że nie jestem w swoich doświadczeniach odosobnionym przypadkiem, choć przykład PKP pokazuje, że jest to niestety możliwe (sam zresztą zastanawiam się na zweryfikowaniem swoich poglądów w tej kwestii).

 

 

 


 

The Best

 

 

 

Zamieszczone tutaj informacje o poszczególnych firmach oraz instytucjach stanowią moje prywatne przemyślenia powstałe w oparciu o rzeczywiste doświadczenia ze współpracy z nimi.

Ufam, że będą one podlegać rozpowszechnieniu, gdyż zależy mi na tym, ażeby uczciwych nagradzać, zaś nieuczciwych piętnować.

Trochę patetycznie, ale cóż...

Jeśli ktoś z Państwa ma odmienne zdanie na temat którejś z wymienionych przeze mnie firm i instytucji, będę wdzięczny za wszelkie informacje w tej sprawie, które pozwolą zobiektywizować moje poglądy.

 
 

Najgorsze firmy i instytucje

Prawdziwe i czyste w formie oraz treści zło na ziemi. Totalna niekompetencja, bałaganiarstwo, chamstwo, gównażeria, a do tego często urojenia o swojej wielkości, sławie, potędze, profesjonalizmie. Należy żałować, że takich firm i instytucji nie można po prostu wyrzucić ze swojej rzeczywistości jakimś przyciskiem DELETE, lub przynajmniej nie mieć z nimi do czynienia, jeśli się na to nie zdecydujemy (bo jak nie kontaktować się z monopolistami czy urzędami państwowymi). Mam nadzieję, że obudzę się kiedyś i ich już na świecie nie będzie. Zbankrutują albo ich wściekli ludzie rozniosą na cztery strony świata. 

 Wstąp do piekieł

 

 

 

 

 

Strona główna